Головні функції та переваги Української універсальної біржі

Українська універсальна біржа була створена в 1997 році, але зараз вона працює також і в онлайні. Наразі це найпопулярніша в Україні електронна торгівельна платформа, на якій здійснюється близько 80% від усіх продаж в системі Прозорро. Ця біржа є акредитованим в Прозорро електронним торгівельним майданчиком, що виконує декілька діже важливих функцій.

Функції УУБ

Серед найголовніших функцій цієї товарної біржі варто виділити наступні:

  1. Надання доступу до повної бази лотів системи Прозорро.
  2. Надання інформації щодо умов аукціонів та правил участі в них.
  3. Надання консультаційних послу та якісної юридичної підтримки під час підписання договорів.
  4. Забезпечення прозорості аукціонів, що є доступними для усіх учасників та спостерігачів.
  5. Забезпечення захисту інформації користувачів методом надійного шифрування даних.
  6. Забезпечення анонімності торгів знеособленням їх учасників (дані про переможця та учасників аукціону стануть відомими лише після його закінчення).
  7. Забезпечення рівності умов для усіх учасників.
  8. Збір гарантійних внесків та їх своєчасне повернення тим, хто не переміг в торгах.
  9. Правовий супровід під час підписання договорів.
  10. Надання якісної технічної підтримки.
  11. Ретельна перевірка документів учасників торгів та їх організаторів.
  12. Проведення незалежної експертної оцінки майна.

УУБ відрізняється від інших торгівельних майданчиків високою якістю сервісу та зручністю інтерфейсу. На сайті цієї товарної біржі дуже зручно та легко працювати, про що свідчить велика кількість зареєстрованих користувачів. Хоча однаковий вид послуг надають усі акредитовані електронні майданчики, все ж їх якість може відрізнятися.

Чи буде продаватися земля на УУБ

Тут https://uub.in.ua/news знаходиться інформація стосовно головних новин, пов’язаних з ринком землі в Україні, який буде відритий незабаром. В липні 2021 року, коли буде знятий мораторій на продаж сільськогосподарської землі, розпочнеться масштабний продаж земельних ділянок, які наразі є у власності приватних осіб. Серед головних задач, що на даний час стоять перед державою, є забезпечення відкритості, чесності та прозорості цього ринку. Для цього і були створені електронні відкриті торги, що проводяться у тому числі і на УУБ. Для того, щоб придбати земельну ділянку сільськогосподарського призначення, потрібно буде зареєструватися на сайті торгівельної платформи та подати заявку на участь в цікавому аукціоні.