Інвестиції в ліс — навіть звучить прибутково!

      Як інституціональні, так і індивідуальні інвестори в останні роки все частіше інвестують в ліс. Це цікава альтернатива акціям і облігаціям, перш за все завдяки тому, що цей актив має диверсифікаційними якостями. Нехай сьогодні ринок деревини досить слабкий і неефективний, але є передумови зростання, а це відкриває величезний горизонт для розміщення капіталу, його зростання і збереження. Детальніше на сайті sale.uub.com.ua.

Інвестиції в ліс — це як бескупонная облігація: інвестор знаходиться в очікуванні кілька років поки «строк не закінчиться». Щоб вирости, дереву необхідно від 15 до 30 років в залежності від типу деревини, і тільки потім можна буде отримати дохід від продажу за рахунок збільшення ціни на деревину. Забезпечення диверсифікації, керованих грошових потоків і дивідендів виходить в результаті покупки портфельними менеджерами лісових смуг з різними термінами посадки.

Деревина використовується в багатьох виробництвах, тому інвестиційні менеджери можуть видавати санкції і на ранній спіл, якщо з цього можна отримати додатковий прибуток. Наприклад, для виробництва паперу не потрібно доросла деревина, і якщо настає період, коли молода деревина цінується вище, інвестори обов’язково скористаються даною перевагою, здійснивши спіл і нову посадку ділянки.

Вони так само можуть страхуватися від падіння попиту і цін, використовуючи можливості договорів поставки. Наприклад, через проблеми в секторі нерухомості, які спричиняють зниження кількості новобудов, інвестори, випереджаючи падіння попиту, починають здійснювати продаж більшої кількості контрактів паперовим і подібним компаніям.

Економічний простір рясніє різноманіттям способів застосування деревини. Особлива крива прибутковості дозволяє інвесторам вибирати з величезної кількості різних стратегій, які лежать на цьому графіку для того, щоб максимізувати прибуток.

Чому саме інвестиції в ліс?

  1. Попит на ліс зростає. Його не зможуть побороти навіть збори макулатури і вторинне використання паперу;
  2. Хедж від інфляції. Ціна на дерево росте швидше, ніж інфляція;
  3. У інвестицій в ліс вище прибутковість, ніж у акцій;

o   Вони слабо корелюють з іншими активами. На вартість комерційної деревини впливає альтернативна група економічних чинників на відміну від акцій або бондів. З цієї причини зміни ціни на ліс не коррелірованни з цими активами. Якщо говорити про підвищення диверсифікації портфеля, то вкладення грошей в деревину — дуже вигідний проект;

o   Земельні ресурси дуже обмежені. Інвестиції в ліс нероздільно пов’язані з купівлею землі, яка необхідна для вирощування дерев. А земельних ділянок мало, і попит на них зростає в міру того, як збільшується населення.Але, як і будь—які інші інвестиції, ринок лісу підданий ризикам. Радує те, що деревина добре зберігається і є можливість перечекати і дочекатися відновлення ринку. Від природних ризиків — пожеж, погоди і виверження вулканів завжди можна застрахуватися. Ви знайдете більше інформації по посиланню https://sale.uub.com.ua/news/zakonoproekt—pro—rynok—zemli—ta—qiqi—prodazh—na—majdanchyku—uub