Чому вигідніше торгувати вилученими товарами через систему ProZorro?

Сьогодні продаж вилученого майна митними органами здійснюється за допомогою закритих тендерів та надає багато можливостей для корупції та обходу закону. Вирішення проблеми просте, а саме — вам потрібно виставляти товари на відкритому аукціоні системи ProZorro.Sale.

Переваги створення прозорих аукціонів на вилучені товари в державі

Механізми протидії контрабанді в Україні останнім часом стали ефективнішими, внаслідок чого накопичилось велика купа товарів, яке конфіскувала українська митна служба. Такі товари збирають пил на полицях ангарів, а не приносять прибуток. Цього можна уникнути, проводячи аукціони конфіскованого майна на сайтах системи Prozorro https://sale.uub.com.ua/filter/seized-property. Наприклад, продажі на «Українській універсальній біржі», яка офіційно є ресурсом, пов’язаним з ЦБД. З 2018 року на платформі УУБ проводяться всілякі торги у різній формі власності. З цим же успіхом на платформі реалізовували вилучені товари.

Аукціони за вилучене майно через платформи системи Prozorro.Sale

ДП «Прозорро.Продажі» є унікальним інструментом, який допомагає розвивати малий, середній та великий бізнес. Система допомагає здолати корупцію, сірі схеми. На протязі року в Прозорро.Продажі було проведено 228 тисячі аукціонів, понад 13 тисяч учасників було залучено за допомогою офіційних майданчиків, тоді як загальний дохід склав понад 18,5 млрд. грн.

На даному етапі система активно намагається залучити і приватний бізнес до аукціонів. Отже, у майбутньому конфіскований товар, реалізований за допомогою системи, може принести Україні мільйони і навіть мільярди гривень прибутку.

Система Prozorro.Sale гарантує чесність торгів. Будь-яка людина може стежити за ходом аукціону, а взяти участь може як велика корпорація, так і малий підприємець або звичайний громадянин.

Який найвимогливіший вилучений в Україні товар, який можна продати через Prozorro.Sale?

Найбільший інтерес серед пересічних користувачів викликає те, що їх називають в народі, «євробляхи» — практично новими іномарками з номерами з Європи, конфіскованими за порушення під час перетину кордону. Такі вилучені товари користуються попитом серед СТО, адже їх дуже часто розбирають на запчастини. Автомобілі, які ввозяться із Європи звичайним способом, доставляють своїм власникам велику кількість проблем (вартість юридичного очищення авто висока). Однак при покупці машини з торгів, то через низьку вартість ви можете сплатити всі митні збори. Такий підхід, який встановлений у системі Прозорро, створює для учасників привабливість до аукціону.

Наступну позицію займають всілякі гаджети. Такі товари вилучаються при перетині кордону у великих кількостях. Впровадження подібних лотів у систему Prozorro, наприклад, на платформі УУБ, допоможе залучити громадян. Крім того, на складах конфіскованої митниці можна знайти одяг, прикраси, посуд, взуття, меблі та багато іншого.

Як стати учасником торгів вилученими товарами за допомогою платформи Української універсальної біржі?

УУБ вже давно співпрацює з ДП «Прозорро.Продажі». Ми пропонуємо кваліфікований персонал, сучасне обладнання та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Після реєстрації на сервісі «Української універсальної біржі» вам буде надано сучасний сервіс та технічну підтримку. Наші менеджери допоможуть вам виграти найвигідніші аукціони, включаючи аукціони з продажу вилучених митних товарів.