Будівельні тендери

Будівельні публікації є лідируючими серед інших електронних публічних закупівель. На даній платформі систематично проводяться будівельні аукціони не тільки на невеликі суми, але і на дуже великі суми. Протягом трьох років будівельні аукціони, згідно з законодавством країни, проводяться виключно через систему Прозорро. Діляться такі закупівлі на допорогові і сверхпороговые, а це значить, що допороговые аукціони – це ті, в яких закупівля товарів і послуг здійснюється на суму менше двохсот тисяч гривень, а при виконанні робіт не перевищує півтора мільйона гривень. Спираючись на Законодавство України тендерів господарського призначення, сума не повинна перевищувати один і п’ять мільйонів гривень відповідно.

Сверхпороговые аукціони – це ті, в яких закупівля відбувається на суму понад двісті тисяч гривень, якщо це стосується товару і послуг, і вище півтора мільйонів, якщо це відноситься до виконання роботи. В сільськогосподарській галузі сума повинна перевищувати один і п’ять мільйонів гривень відповідно.

Особливості проведення аукціонів

Незважаючи на галузь тендеру всі аукціони проводяться за єдиним принципом. Представники Кабінету міністрів і Верховної ради пропрацювали і вдосконалили систему проведення будівельних аукціонів до досконалості. Державна компанія виступає в ролі замовника та подає заявку на біржу. У заявці має бути чітко описано проект, всі вимоги і необхідні документи для потенційного виконавця, а також державна організація зі свого боку повинна підготувати також ряд супровідних документів. За роботу в системі з державних підприємств плата не здіймається.

Переваги будівельних торгів

Як говорилося вище, будівельне напрямок найпопулярніше, а за статистикою таких аукціонів більшу кількість. Найпоширенішим є будівництво будинків з нуля, будівництво автомобільних доріг та інше. З економічним зростанням все більше постає потреба у зведенні промислових будівель.Завдяки системі Прозорро https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/budivelni-tendery-ukraina-provodit-v-systemi-prozorro-z-2016-roku і її унікальної можливості відслідковувати шахрайські схеми, проведення всіх  аукціонів є чесним і простим.  Вся система повністю відповідає міжнародним стандартам, а значить немає можливості вплинути на хід аукціону.  Всі дії направлені до антикорупційного русло і завдяки цьому за кілька років існування вдалося отримує близько сорока мільярдів гривень до бюджету країни.  Для новачків доступна не тільки служба підтримки, а й навчальний відеоматеріал.