Біржові Котирування

Мета УЕБєізалишається формування державного еталону цін на енергоносії, заумови , що належномурівню ліквідностітавикористаннюінструментівобмінунедозволяєтьсявикористовуватибудь-якікорупційнімеханізмитанеконтрольованепідвищенняціннаенергію. У наш час УЕБ є єдиним місцем, де можна закупити природний газ.

Справедливість та прозорість формування ринкових цін визнає цитата УЕБ, яка була опублікована у новинах.

Дуже цікаво, що ціни газу України на ринку визначаються не аби як. Усе проходить по правилам, на основі котирувань УЕБ, що стосуються конкретних щомісячних ресурсів.

Як відомо, для громадян України ціна кубічного метра природного газу визначається щомісяця або ринкова ціна в межах гарантованої ціни, а також вона залежить від цін на перевозку газу та інших факторів, про які мало хто здогадується.

Середня ціна на природний газ щомісячного ресурсу обчислюється шляхом ділення загальної вартості угоди, досягнутої у «УЕБ», на податок на додану вартість, що генерується від продажу ресурсу, розділену на купівлю та суму операцій, утворених протягом усього періоду продажів. Розраховується за обсягом продажів.

Зараз купити газ можна тільки через біржу. Нововведення з’явилося у минулому році і торги по природному газу та нафті, показали гарний результат.

Як повідомляють покупці, у минулому році, тобто, у 2020, в Україні було продано тисячі кубів природного газу та нафтопродуктів.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, перейдіть за посиланням та дізнайтесь більше: www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/

На цьому сайті ви можете спостерігати за таблицею та графіком змін цін на природний газ та нафтопродукти. Також, ми зможете дізнатись про вартість газу на європейських хабах, що дуже актуально в наш час.